Říjen

Říjnové počasí nám dopřálo trávit čas procházkami, hrou na hřišti a sběrem kaštanů pro zvířátka na zimu. Ve Velké pardubické jsme prohnali naše papírové koníky, s kterými jsme úspěšně zdolali všechny dostihové překážky. V jablkovém týdnu jsme strouhali jablíčka a ochutnali ovocný salát. Užili jsme si Halloween, kdy  jsme zdobili dýni a vyráběli duchy z papírových ruliček. Četbou jsme podpořili zařízení pro dětí bez domova na vybavení jejich pokojů. A pokračovali jsme v celoroční hře – pátrali jsme po hnědé barvě kolem nás.

Iveta Potůčková

tn_obrazek_15556.jpeg